Zvezdice so zasijale na občinski prireditvi

Učenci naše podružnice so z velikim navdušenjem sodelovali na občinski prireditvi ob 20. obletnici Turističnega društva občine Duplek.

Odlomek iz gledališke predstave “Pepelkin čevelj”, ki so ga izvedli učenci, je bil izjemen. Skozi igro so približali gledalcem čarobni svet pravljic in pričarali čudovite trenutke vrnitve v otroštvo. Vsaka gesta, vsaka beseda je odražala njihov trud in predanost, kar je ustvarilo nepozabno doživetje za občinstvo.

Sodeloval je tudi pevski zbor, ki je s svojim harmoničnim petjem dopolnil celotno vzdušje prireditve. Njihov glasbeni talent je dodal piko na i celotnemu dogodku in navdušil prisotne.

Ponos, ki so ga učenci izkazali ob vključitvi njihove šole v občinsko prireditev, je bil opazen v njihovih nastopih, ko so vsi skupaj zasijali na odru in pokazali, kaj vse zmorejo. Njihov trud, zagnanost in ponos so združili šolo, turistično društvo ter celotno občino v nepozabno praznovanje 20. obletnice, ki bo ostalo v spominu še dolgo časa.

Gledališki oder