Čarobna predstava ‘Pepelkin čevelj’ – nagrada za mlade bralce

Učenci, ki so uspešno zaključili bralno značko, so bili nagrajeni z gledališko predstavo. Člani Gledališkega odra so vse šolsko leto za pridne bralce pripravljali predstavo “Pepelkin čevelj”.

Vsi smo sijali od navdušenja ob spremljanju zgodbic, ki smo jih že poznali iz knjižnih strani, a smo jih tokrat doživeli na odru v vsej svoji veličini. Ta izkušnja je med mladimi bralci zagotovo spodbudila željo po novih literarnih odkritjih in obiskih gledališč.

Hvaležni smo Gledališkemu odru Podružnice Zgornji Duplek za nepozabno doživetje, ki je bilo posebna nagrada za trud in ljubezen do branja.

Mladi gledališčniki pa ne mirujejo. S svojo predstavo bodo razveseljevali malčke v vrtcu in prijatelje iz centralne šole in tiste na podružnici v Dvorjanah.

Zaključek bralne značke