Iskrica ljubezni v otroških očeh

Na ta prazničen marec je bila naša podružnica polna smeha, veselja in ljubezni. Učenci vseh starostnih skupin so se skupaj s svojimi učiteljicami trudili, da so mamicam pričarali nepozabno doživetje.

Z različnimi umetniškimi izrazi so otroci poskušali zajeti neskončno ljubezen, ki jo čutijo do svojih mamic. Skozi vsako dejanje, vsak ton, vsak gib so izražali ponos in trud, ki ga vlagajo v odnos s svojimi najdražjimi.

Nadobudni mladi ustvarjalci so se izkazali s čustvenimi deklamacijami, prepevanjem, plesom ter zabavno dramatizacijo.

Ob koncu večera so mamicam podarili majhna darilca, ki so jih izdelali sami. Vsak kos je bil izraz njihove ljubezni in hvaležnosti do vas, dragocene mame.

Čeprav je bil naš dogodek namenjen predvsem mamam, smo se odločili, da prireditev posnamemo. Tako bodo tudi očetje in ostali družinski člani lahko uživali ob tem, kar so pripravili naši mladi ustvarjalci.

Pripravite se na popolno razvedrilo! Smeh zagotovljen, nostalgija vključena.