Ponos naše šole: Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti

V četrtek, 21. 12. 2023 smo na naši podružnici s ponosom obeležili dan samostojnosti in enotnosti.

Proslava je bila izjemno ganljiva in polna čustev, saj so učenci zablesteli s svojimi odličnimi nastopi, ki so na izviren način prikazovali globoko spoštovanje do domovine.

Ozrli smo se v zgodovino in se spomnili ključnih trenutkov, ki so nas pripeljali do osamosvojitve. Vzdušje na proslavi je bilo prežeto s ponosom, hvaležnostjo in enotnostjo. Zavedanje, kako dragocena je naša svoboda, je bilo otipljivo med nami.

Prav posebno pozornost so ukradli naši prvošolci, ki so s srcem in nasmehom na obrazu držali zastavo, ki so jo s ponosom prejeli v dar.

Združili smo se kot ena velika šolska družina in ustvarili nepozabno doživetje, ki bo ostalo v našem spominu.

Vabimo vas, da si ogledate posnetek te izjemne proslave, kjer boste lahko doživeli trenutke polne čustev in ponosa.

Naj bo dan samostojnosti in enotnosti navdih za ohranjanje povezanosti in ljubezni do naše domovine vse leto.