Vabilo na Ogled Razstave: “Embalaža skozi otroške oči”

Spoštovani!

Vabimo vas na ogled razstave “Embalaža skozi otroške oči,” ki jo pripravljajo učenci Podružnične šole Zg. Duplek v okviru Evropskega tedna zmanjševanja odpadkov.

Naši mladi ustvarjalci so se aktivno vključili v ozaveščanje o problematiki odpadne embalaže in razstava je odlična priložnost, da se prepričate, kako lahko vsak posameznik prispeva k zmanjševanju odpadkov in trajnostnemu življenju.

Ogledali si boste lahko izdelke iz odpadne embalaže in uživali v branju zgodb in pesmi, ki pričajo o njihovi inovativnosti in skrbi za okolje.

Pridružite se nam na ogledu razstave v času pogovornih ur in skupaj z nami raziskujte možnosti za odgovornejše ravnanje z embalažo ter tako prispevajte k čistejšemu okolju in lepši prihodnosti.

Lepo vabljeni!

Učenci in učiteljice POŠ Zg. Duplek

Ta vnos je bil objavljen v OBVESTILA. Zaznamek za trajno povezavo.